Stich, Abbildung, gravure, engraving : 1883

VIP Hunter Adventures
zajmuje się organizacją polowań na terenie Europy i Ameryki płn
dla bardzo wymagających myśliwych z kraju i zza granicy.

 

Tradycje myśliwskie są kultywowane w rodzinie od wielu pokoleń – już na początku XX wieku Henryk, dziadek właściciela firmy, zajmował się organizacją polowań w dobrach hrabiego Tarnowskiego. Łowiecka tradycja przechodzi w naszej rodzinie z ojca na syna, jest rodzinną pasją, dzięki której mamy ogromne doświadczenie w organizacji polowań i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych usług.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami hodowli zwierzyny dlatego oferujemy bogaty wybór zwierzyny łownej, a także organizację polowań na terenie wybranych, elitarnych obwodów łowieckich. Organizując polowania korzystamy z usług wyłącznie doświadczonych, sprawdzonych partnerów.

Dbamy nie tylko o wysoką jakość polowania, ale również o właściwy standard usług towarzyszących, takich jak zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd, itp. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dbamy o to, aby czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Dla naszych stałych klientów mamy specjalne zniżki i promocje. Dzięki bogatemu doświadczeniu w realizacji imprez łowieckich jesteśmy również w stanie zorganizować polowanie „w ostatniej chwili”, np. podczas wizyty biznesowej w danym rejonie kraju.

 

Zapraszamy na wspólne łowy!
Darz Bór